Автотрек на радіокеруванні з машинками та джойстиками Slot Racing 503 см

- Немає в наявності
- Код: 37141
1 186 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трек Slot Racing — це захопливий ігровий набір із двома машинками та двома джойстиками на батарейках. Трек розміром 91х90 см виготовлений у масштабі 1:64, що робить гру ще реалістичнішою. За допомогою джойстиків діти можуть керувати машинками та влаштовувати перегони на треку. Набір постачається в коробці та стане чудовим подарунком для маленьких шанувальників швидкості та змагань.
Особливості:
- Перегоновий трек із 2 машинками
- Керування машинками здійснюється за допомогою 2 джойстиків
- Трек має легко збірну конструкцію
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Масштаб 1:64
- 1 джойстик працює від 2 батарейок типу AA (до комплекту не входять)
- Трек виготовлений із пластику
- Розмір треку — 91 х 90 см
- Загальна довжина дорожнього полотна — 503 см
- Розмір упаковки: 58 × 5 × 36 см
- Паковання: Коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 6 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Протяжність дороги | 5.03 м |
| Довжина у зібраному вигляді | 910 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 900 мм |
| Колір | Чорний |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Довжина упаковки | 580 мм |
| Висота упаковки | 360 мм |
- Ціна: 1 186 ₴



