Трек паркінг для машинок Поліція з пусковим механізмом та фігурками поліцейських Six Six Zero 73 деталі

- Немає в наявності
- Код: 37147
1 428 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Парківка для машинок Поліція — це захопливий трековий набір із 73 деталей, який містить пусковий пристрій для машинок, металеві машинки, фігурки поліцейських і наклейки для декорування. Набір дає змогу створити реалістичну паркувальну станцію з цікавими елементами для гри. Яскраві машинки легко запускаються за допомогою пускового пристрою, додаючи динаміку в гру. Усі деталі акуратно упаковані в коробку, зручну для зберігання та подарунка. Цей комплект допоможе розвинути в дитини уяву, дрібну моторику та творче мислення.
Особливості:
- Вертоліт, мотоцикл, 2 поліцейські машинки виготовлені з металопластику
- 2 фігурки поліцейських
- Пусковий пристрій для машинок
- Дорожні знаки
- Парківка має майданчик для вертольота, а також трек
- Реалістичний вигляд і деталізація іграшок і стоянки
- Тематичні глянсові наклейки
- Набір виконаний у поліцейській тематиці
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- 73 деталі в ігровому наборі
- Розмір паркування в зібраному вигляді: 97,3 х 25,5 х 25,7 см
- Розмір упаковки: 65.3 × 10.2 × 35 см
- Паковання: коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота у зібраному вигляді | 257 мм |
| Довжина у зібраному вигляді | 973 мм |
| Матеріал виготовлення | Пластик, Метал |
| Стан | Новий |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Колір | Синій |
| Ширина у зібраному вигляді | 255 мм |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 350 мм |
| Довжина упаковки | 102 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 653 мм |
- Ціна: 1 428 ₴


