Дитячий конструктор комахи Жук Floral Series 701 деталь

-8%
- Готово до відправки
- Код: 36887
996 ₴
921 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Жук — це набір із 701 деталі, який дає змогу зібрати модель витонченого жука з високим ступенем деталізації. Цей конструктор ідеально підходить для дітей і підлітків, які захоплюються природою та моделюванням. Всі елементи упаковані в зручну коробку для зберігання й перенесення. Конструктор допомагає розвивати в дитини дрібну моторику, увагу до деталей і просторове мислення, підходить для дітей віком від 8 років.
Особливості:
- Конструктор чудово розвиває дрібну моторику, логічне мислення, послідовність дій та посидючість
- Представлений у форматі комахи з квітами
- Ігровий набір прекрасно деталізований, кожна його деталь максимально опрацьована
- До комплекту з конструктором входить покрокова інструкція та наклейки
Характеристики:
- Вік: від 8 років
- Тематика — Квіти
- Тип кріплення — Пазовий
- Серия – “Floral Series”
- Кількість деталей — 701 шт.
- Розмір деталей — Стандарт
- Розмір упаковки: 27 × 7 × 38 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 8 років |
| Тематика | Комахи |
| Кількість деталей | 701 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 270 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 380 мм |
- Ціна: 921 ₴









