Конструктор квіти Соняшник 824 деталі

-8%
- Готово до відправки
- Код: 36900
1 090 ₴
1 008 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор квіти — це набір для створення красивих ажурних фігур із пластику. Часто такі конструктори дають змогу збирати фігури в техніці 3D-оригамі, містять різні декоративні елементи. Вони чудово підходять для прикрашання інтер'єру, дитячих кімнат.
Особливості:
- Конструктор чудово розвиває дрібну моторику, логічне мислення, послідовність дій та посидючість
- Представлений у форматі букета квітів у вазі
- Ігровий набір чудово деталізований, кожна його деталь максимально опрацьована
- У комплекті з конструктором представлена покрокова інструкція
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Кількість деталей — 824 шт.
- Тематика — Рослини
- Тип кріплення — Пазовий
- Розмір деталей — Стандарт
- Розмір: 20.5 x 20 x 53.5 см
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 26 × 7 × 38 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Рослини |
| Кількість деталей | 824 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 260 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 380 мм |
- Ціна: 1 008 ₴


