Дитячий конструктор мотоцикл Motorcycle 458 деталей Фіолетовий

-12%
- Готово до відправки
- Код: 36916
905 ₴
797 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Motorcycle — це набір із 458 деталей, за допомогою якого дитина зможе зібрати захопливу модель. Всі елементи конструктора упаковані в міцну коробку, що зручно для зберігання і транспортування. Набір чудово підходить для розвитку дрібної моторики, логічного мислення й уважності в дітей. Конструктор забезпечений інструкцією, яка допомагає легко та послідовно збирати модель, роблячи процес ще захопливішим. Підходить для дітей віком від 6 років і стане чудовим подарунком для маленьких інженерів.
Особливості:
- Конструктор чудово розвиває дрібну моторику, логічне мислення, послідовність дій та посидючість
- Представлений у форматі мотоцикла
- Ігровий набір прекрасно деталізований, кожна його деталь максимально опрацьована
- До комплекту з конструктором входить покрокова інструкція та наклейки
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Тематика — Мотоцикл
- Тип кріплення — Пазовий
- Серия – “Motorcycle”
- Кількість деталей — 458 шт.
- Розмір деталей — Стандарт
- Розмір іграшки: 34.2 × 10 × 19.8 см
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 52 × 7.5 × 35 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Гонки |
| Кількість деталей | 458 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Фіолетовий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 520 мм |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Висота упаковки | 350 мм |
- Ціна: 797 ₴




