Дитячий конструктор Квіти Біла орхідея 476 деталей

-10%
- Готово до відправки
- Код: 36927
1 006 ₴
908 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор "Біла орхідея" — це вишуканий і захопливий набір для створення гарної квітки орхідеї, який доповнений заводним музичним механізмом. Цей конструктор, що складається із 476 деталей, дає змогу створити оригінальну декоративну композицію, яка стане яскравим акцентом інтер'єру. Цей конструктор стане прекрасним подарунком для дітей і дорослих, які захоплюються творчістю й люблять створювати гарні речі своїми руками.
Особливості:
- Конструктор чудово розвиває дрібну моторику, логічне мислення, послідовність дій та посидючість
- Представлений у форматі рослини в горщику
- Є заводний механізм, який активує музичний супровід і обертання платформи по колу
- Ігровий набір прекрасно деталізований, кожна його деталь ретельно пропрацьована
- У комплекті з конструктором представлена покрокова інструкція
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Тематика — Рослини
- Тип кріплення — Пазовий
- Кількість деталей — 476 шт.
- Розмір деталей — Стандарт
- Паковання: Коробка
- Розмір іграшки: 18 × 18 × 36 см
- Розмір упаковки: 25 × 8 × 28 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Для дівчаток |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Рослини |
| Кількість деталей | 476 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Білий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Висота упаковки | 280 мм |
- Ціна: 908 ₴



