Дитячий конструктор Спецтехніка Екскаватор Sembo 418 деталей

-8%
- Готово до відправки
- Код: 36933
1 038 ₴
960 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор «Екскаватор» — це набір із 418 деталей, за допомогою якого можна зібрати деталізовану модель екскаватора. Конструктор дає змогу відтворити основні елементи та функції справжньої будівельної техніки, роблячи гру цікавою та пізнавальною. Усі деталі упаковані в коробку, що зручно для зберігання й перенесення. Конструктор допомагає розвивати дрібну моторику, логічне мислення й увагу до деталей, підходить для дітей віком від 6 років і стане чудовим вибором для маленьких шанувальників техніки.
Особливості:
- Конструктор чудово розвиває дрібну моторику, логічне мислення, послідовність дій та посидючість
- Представлений у форматі екскаватора
- Ігровий набір прекрасно деталізований, кожна його деталь максимально опрацьована
- До комплекту з конструктором входить покрокова інструкція та наклейки
Характеристики:
- Вік: від 6 років
- Тематика — техніка спеціального призначення
- Тип кріплення — Пазовий
- Кількість деталей — 418
- Розмір деталей — Стандарт
- Розмір іграшки: 18.5 × 11.5 × 10.5 см
- Розмір упаковки: 39.5 × 7.5 × 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | Авто-конструктор |
| Стать | Для хлопчиків |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Будівельна техніка |
| Кількість деталей | 418 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Сірий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 395 мм |
| Ширина упакування | 75 мм |
| Висота упаковки | 260 мм |
- Ціна: 960 ₴




