Конструктор комахи Жук 425 деталей

-10%
- Готово до відправки
- Код: 36944
614 ₴
554 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Unicorn beetle — це набір для створення красивих, ажурних фігур із пластику. Часто такі конструктори дають змогу збирати фігури в техніці 3D-оригамі, містять різні декоративні елементи. Вони чудово підходять для прикрашання інтер'єру, дитячих кімнат, новорічних композицій або просто як творче заняття.
Особливості:
- Конструктор чудово розвиває дрібну моторику, логічне мислення, послідовність дій та посидючість
- Представлений у форматі жука
- Ігровий набір чудово деталізований, кожна його деталь максимально опрацьована
- У комплекті з конструктором представлена покрокова інструкція
Характеристики:
- Вік: Від 6 років
- Кількість деталей: 425 шт.
- Тип кріплення: Пазовий
- Розмір деталей: Стандарт
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 25 х 5 х 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип конструктора | 3D |
| Стать | Унісекс |
| Вікова група | Від 6 років |
| Тематика | Комахи |
| Кількість деталей | 425 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 250 мм |
| Ширина упакування | 50 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 554 ₴


