Паркінг для машинок 3-х поверхова з механічним ліфтом Parking Garage Помаранчевий

- Немає в наявності
- Код: 36660
1 533 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Паркування для машинок Parking Garage — це чудовий ігровий набір, який перенесе ваших дітей у світ автомобільних пригод! У комплекті ви знайдете все необхідне для створення власного міста з паркуванням, машинками та різноманітними аксесуарами.
Це паркування виготовлене з якісних матеріалів і має стильний дизайн, що робить його ідеальним доповненням до будь-якої колекції іграшок. У наборі є кілька яскравих машинок, які легко помістяться на багаторівневій стоянці.
Завдяки наявності аксесуарів, діти зможуть створювати захопливі сюжети й ігрові ситуації. Парківка легко збирається й розбирається, що дає змогу зручно зберігати її, а також брати із собою в подорожі.
Особливості:
- Паркінг виготовлений в сучасному дизайні та поєднує в собі яскравий жовтогарячий колір із синім
- Іграшка виготовлена з первинної пластмаси та повністю безпечна для дитячого здоров'я
- Парківка складається з трьох поверхів, де на кожному є місце під встановлення цікавих додаткових компонентів: ліхтар, кран, гармата
- Збоку розташовується гвинтова платформа для машин, а з іншого боку спуск і підйом із першого на третій поверх
Комплектація:
- Паркування
- Моделі машин
- Наклейки
- Додаткові аксесуари
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір паркування: 60 х 22 х 36 см
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 48 х 19 х 37 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 600 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 220 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 360 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 460 мм |
| Довжина упаковки | 190 мм |
| Висота упаковки | 370 мм |
- Ціна: 1 533 ₴




