Гоночний трек Будівельна техніка Гнучкий із підсвічуванням і машинками 231 елемент довжина 499 см

- Немає в наявності
- Код: 36663
1 147 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трек для машинок із підсвічуванням Builder Series — це захопливий ігровий набір, що складається з 231 деталі, який дасть змогу дитині створити цілу будівельну зону з трасою для спецтехніки. Набір містить машинку на батарейках із функцією підсвічування, що додає реалістичності та робить гру захопливішою. Цей трек подарує дитині години захопливої гри, сприяючи розвитку моторики, логіки та творчого мислення.
Особливості:
- У комплекті представлена будівельна спецтехніка
- Одна машинка обладнана світловими ефектами
- Машинка може виконувати трюк "мертва петля"
- Колеса машини обертаються та приводять її в рух
- Елементи декорацій
- Велика кількість рухомих елементів
- Простий і зрозумілий процес складання
- Елементи треку мають спеціальну конструкцію, що дає їм змогу вигинатися
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Кількість елементів у набору: 231 шт.
- Загальна довжина треку: 499 см
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу ААА (не входять до набору)
- Розмір упаковки: 46.5 х 9 х 34 см
- Паковання: Коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Протяжність дороги | 4.99 м |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Довжина упаковки | 465 мм |
| Висота упаковки | 340 мм |
- Ціна: 1 147 ₴

