Гараж для машинок спецтехніка Поліція 4 поверхи зі світлом і звуком

- Немає в наявності
- Код: 36666
1 947 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Гараж для машинок "Поліція" — це захопливий ігровий набір, який містить світлові та звукові ефекти, а також автоматичний ліфт. паркувальна паркінга, що складається з чотирьох поверхів, може розмістити до шести машинок та одну ігрову фігурку. Цей набір стане чудовим доповненням для юного шанувальника автомобілів і поліцейських пригод. Упакована в коробку, що робить її ідеальною для подарунка.
Особливості:
- Виготовлена у формі поліцейської ділянки
- Містить 6 поліцейських машинок та ігрову фігурку
- Електричний ліфт, який працює від батарейок
- Поліцейський гараж із воротами та додатковими ефектами (звуковими та світловими)
- Паркування виготовлене з міцного первинного пластику, який витримає всі випробування на міцність
Комплектація
- Деталі паркінгу
- 6 машинок
- Ігрова фігурка
- Дорожні знаки
- Тематичні наклейки
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Елементи живлення ліфта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Елементи живлення паркінга: Батарейки 3 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір упаковки: 51 х 22 х 41 см
- Паковання: коробка
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 600 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 220 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 400 мм |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 220 мм |
| Довжина упаковки | 510 мм |
| Висота упаковки | 410 мм |
- Ціна: 1 947 ₴

