Детский магнитный конструктор с подсветкой Лабиринт 69 деталей

- Нет в наличии
- Код: 36684
1 073 ₴
+380 (73) 170-76-30
возврат товара в течение 14 дней по договоренности
Описание
Характеристики
Информация для заказа
Познайомтеся з унікальним магнітним конструктором, який подарує безліч годин захоплюючих ігор і сприятиме розвитку уяви та творчих здібностей дитини. Цей набір містить 69 яскравих елементів, що легко з’єднуються за допомогою магнітів, створюючи просторові лабіринти для кульок.
Особливу атмосферу гри забезпечують підсвічування і різноманітні наліпки, завдяки яким кожен витвір виглядає ще більш ефектно. Магнітний конструктор стане ідеальним подарунком для маленьких інженерів і дослідників, допомагаючи розвивати дрібну моторику, логічне мислення та навички проєктування.
Особенности:
- Конструктор-лабиринт с прозрачными туннелями
- 9 элементов с подсветкой (работают от батареек, которые входят в комплект)
- Имеет цветное окрашивание
- Пошаговая инструкция, как правильно собрать лабиринт
- Присутствуют тематические наклейки
- Конструктор выполнен из прочного первичного пластика
Комплектация:
- Детали конструктора
- Пошаговая инструкция
- Тематические наклейки
- 8 шариков
Характеристики:
- Возраст: от 3 лет
- Количество деталей: 69 шт.
- Упаковка: Коробка
- Размер упаковки: 29 х 7 х 23 см
| Основные | |
|---|---|
| Страна производитель | Китай |
| Тип конструктора | Магнитный |
| Пол | Унисекс |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Количество деталей | 69 шт |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Особенности | Световые эффекты |
| Тип питания | Батарейки |
| Состояние | Новое |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонная коробка |
| Длина упаковки | 290 мм |
| Ширина упаковки | 70 мм |
| Высота упаковки | 230 мм |
- Цена: 1 073 ₴



