Трек паркінг для машинок Engineering 82 деталі Жовтий

- Немає в наявності
- Код: 36689
1 429 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Команда будівельників готова почати роботу. Для цього вони мають все необхідне обладнання та транспорт: вертоліт, мотоцикл, екскаватор і бетонозмішувач. Залишилося тільки зібрати триповерхове паркування з майданчиками для транспорту. Отже, гра починається! До ігрового набору входить 82 деталі. За допомогою тематичних наклейок і дорожніх знаків парковці можна надати реалістичнішого вигляду. Іграшковий транспорт і дві фігурки будівельників можна використовувати в грі "Парковка" або окремо.
Особливості:
- Вертоліт, мотоцикл, екскаватор, бетонозмішувач виготовлені з металопластику
- 2 фігурки будівельників
- Дорожні знаки
- Паркування має три поверхи, майданчики для машин і гелікоптера, а також дороги
- Реалістичний вигляд і деталізація іграшок і стоянки
- Тематичні глянсові наклейки
- Набір зроблений у будівельній тематиці
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- 82 деталі в ігровому наборі
- Розмір паркування в зібраному вигляді: 86,5 х 29 х 26,5 см
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 65.3 х 10.2 х 35 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 865 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 290 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 265 мм |
| Колір | Жовтий |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 653 мм |
| Довжина упаковки | 102 мм |
| Висота упаковки | 350 мм |
- Ціна: 1 429 ₴


