Каталка ходунки 3в1 з ігровим столиком і піаніно Рожевий

- Немає в наявності
- Код: 36705
1 465 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перші кроки — бентежна подія не тільки для малюка, а й для його батьків. Ходунки-каталка це чудовий спосіб надати маленькому мандрівникові трохи впевненості, а батькам — почуття спокою за свою дитину. Ходунки легко трансформуються в ігровий столик із безліччю цікавих ігор, які сприятимуть розвитку дрібної моторики рук, зорового та слухового сприйняття.
Особливості:
- 3в1: ходунки, ігрова панель, столик
- Трансформуються в ігровий столик
- Знімна панель з іграми містить: пальчикові ігри, рухомі шестерні, піаніно
- Піаніно має 5 режимів (Піаніно, мелодії, звуки тварин, транспорту, дитячий сміх)
- Антиковзні шини на колесах
- Виконані з міцного первинного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 18-ти місяців
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розміри ходунків: 44 х 43,5 х 50 см
- Упаковка: Коробка
- Розмір упаковки: 45 х 8 х 32 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 18-ти місяців |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Ігрова панель, Звукові ефекти |
| Кількість коліс | 4 шт. |
| Складна конструкція для зберігання і транспортування | Так |
| Стан | Новий |
| Розміри | |
| Довжина | 44 см |
| Ширина | 43 см |
| Висота | 50 см |
- Ціна: 1 465 ₴








