Будиночок для ляльок 5 поверхів із лялькою й аксесуарами Snow Garden 374 предмети

- Немає в наявності
- Код: 36758
1 251 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ляльковий будиночок з аксесуарами стане улюбленою іграшкою дитини. Тут є велика кількість предметів, з якими можна придумати масу захопливих сюжетно-рольових ігор і змоделювати ситуації з життя. До комплекту входять деталі для збирання лялькового будиночка, елементи інтер'єру, всі необхідні меблі, тварини та лялечка. Будиночок збирається за принципом конструктора.
Особливості:
- Будиночок збирається за принципом конструктора
- Будиночок підходить для невеликих ляльок заввишки приблизно 10 см
- У будиночку 5 поверхів, понад 10 кімнат, веранда і зона відпочинку перед будинком
- До набору входять усі необхідні аксесуари для кожної з кімнат, а також гірка, сходи, паркан і ворота
- Куколка и 2 вихованця у комплекті
- Іграшка обладнана світловими ефектами
- Усі деталі виготовлені з якісних матеріалів безпечних для здоров'я дитини та витримують тривалу експлуатацію
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість аксесуарів у наборі: 374 шт.
- Розмір будиночка в зібраному стані: 60,5 х 66 х 78 см
- Висота ляльки: 10 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32 х 10 х 48 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Блакитний |
| Довжина | 605 мм |
| Ширина | 660 мм |
| Висота | 780 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 251 ₴









