Дитячий трек для машинок Хот Вілс потрійна петля Hot Wheels 100 см

- Немає в наявності
- Код: 36657
615 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Відчуйте справжню швидкість і захват від трюків разом із цим яскравим треком! Крутість поворотів, що очікують вас на цьому треку, є на межі законів гравітації! До набору також входить швидкісна машинка з потужним інерційним механізмом усередині.
Особливості:
- До набору входить машинка з інерційним механізмом
- Трек виготовлений із пластику
- Трек має кілька поворотів на 360°
- На коробці міститься ілюстрована інструкція зі збирання треку
- До набору додані наклейки для декорування
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розміри треку в зібраному вигляді: 100 х 24 х 27.5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 45 х 7 х 29 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 1000 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 240 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 275 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Довжина упаковки | 450 мм |
| Висота упаковки | 290 мм |
- Ціна: 615 ₴

