Ігровий набір Трек для машинок Трейлер із катапультою Хот вилс Hot Wheels Голодна акула

- Немає в наявності
- Код: 36656
617 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір Трек Голодна акула Shark Bite від Hot Wheels являє собою трейлер у формі зубастої акули з катапультою, за допомогою якої можна запускати машинки натиснувши кнопку. До комплекту входять 2 машинки. Такий набір обов'язково сподобається дітям від 3 років.
Особливості:
- Іграшка представлена у формі вантажівки, яка схожа на справжню акулу
- Яскравий дизайн і незвичайна форма
- Трейлер обладнаний катапультою для запуску машинок
- Бічний плавець відкривається
- Вантажівка також можна використовувати для зберігання машинок
- Деталі треку зроблені з якісного міцного та безпечного для дітей пластику, що витримує велике навантаження
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір машинок: 7 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 37 х 9 х 19,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Виробник | Hot Wheels |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Довжина упаковки | 370 мм |
| Висота упаковки | 195 мм |
- Ціна: 617 ₴





