Дрифт машинка на радіокеруванні з парогенератором і світлозвуковими ефектами Зелений

-14%
- Готово до відправки
- Код: 36647
905 ₴
776 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ідеальний перегоновий автомобіль на радіокеруванні! Швидкісна машинка має колеса з протекторним візерунком, протиударний корпус (можна замінити) і головне — досить потужності, щоб подолати будь-які перешкоди! Зручний пульт радіокерування відкриває простір можливостей іграшки: рух уперед, назад, вліво, вправо. Потужний красень відразу захопить увагу дитини та стане улюбленою іграшкою на довгі роки!
Особливості:
- Машина працює від акумуляторної батареї
- Керування: вперед/назад, ліворуч/праворуч
- Є режим "Демонстрація"
- Парогенератор
- Гумові колеса з протекторним візерунком
- Протиударний корпус із можливістю заміни (знімається)
- Кнопка увімкнення машинки міститься внизу
- Виконана з міцного пластику
Комплектація:
- Машина
- Пульт керування
- Аккумулятор 3.7V
- USB кабель
- Ємність для води
- Викрутка
Характеристики:
- Вік: Від 8-ми років
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 3,7V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: Батарейки 2 шт. типу АА (не входить до комплекту)
- Частота керування іграшки: 2,4 GHz
- Розміри: 28 х 12 х 8 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 35 х 16 х 11,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип моделі | Дрифт/шосейна |
| Вікова група | Від 8 років |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота управління іграшки | 2.4 GHz |
| Радіус дії | 25 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Двигун | Електричний |
| Стан | Новий |
| Характеристики акумулятора | |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятору | 3.7 В |
| Ємність акумулятору | 500 мА/год |
| Час зарядки акумулятора | 1 годин |
| Час роботи від акумулятора | 20 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
| Розміри | |
| Довжина | 280 мм |
| Ширина | 120 мм |
| Висота | 80 мм |
| Додаткові характеристики | |
| Звуковий сигнал | Так |
| Світловий сигнал | Так |
- Ціна: 776 ₴









