Дитячий трек для машинок з кермом та механічним ліфтом Adventure Set Зелений

- Немає в наявності
- Код: 36494
797 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трек являє собою конструкцію з безліччю різних шляхів, рівнів та ігрових деталей. Іграшка виготовлена в оригінальному тематичному дизайні, який точно припаде до душі юному водієві! Космічний трек обладнаний кермом і функціональними ігровими кнопками, які активують різні механізми.
Особливості:
- Стильний дизайн ігрового треку
- Симуляція веселих пригодницькових ігор
- Кермо та безліч ігрових кнопок
- Автоматичний підіймач для машинок
- Рухомий міст та інші ігрові елементи
- Вертоліт обертається
- Іграшка виготовлена з пластику та пофарбована в приємні кольори
- Розвиває логіку, сенсорно-зразкове сприйняття, креативність і спритність
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розміри треку: 27,5 х 32 х 22,5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 35 х 11,5 х 27,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 320 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 275 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 225 мм |
| Колір | Зелений |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 115 мм |
| Довжина упаковки | 350 мм |
| Висота упаковки | 275 мм |
- Ціна: 797 ₴








