Трек для машинок Станція швидкої допомоги з машинками на батарейках 59 деталей

- Немає в наявності
- Код: 36471
692 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Тематичний трек для захопливих сюжетних ігор! Містить дорожнє полотно з крутими поворотами, великий міст і станцію швидкої допомоги, яка готова в будь-який момент прийняти нових пацієнтів. До комплекту також входить тематична машинка, яка швидко переміщається на шляхах. Трек має легко складану конструкцію, тож скласти іграшку буде не складно.
Особливості:
- Тематичний трек "Станція швидкої допомоги"
- Містить 59 деталей
- Має легкозбірну конструкцію
- Машинка з автоматичним рухом, що працює від батарейок
- Виконаний із міцного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Елементи живлення машинки: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Кількість елементів: 59 шт.
- Розміри треку в складеному вигляді: 99 х 40 х 17.5 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 40 х 7 х 26 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 990 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 40 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 175 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Довжина упаковки | 400 мм |
| Висота упаковки | 260 мм |
- Ціна: 692 ₴


