Лялька Русалка з аксесуарами Mermaid Beauty Style 30 см Вид 3

- Немає в наявності
- Код: 36427
332 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Чарівні казкові ляльки-русалки — це загадкові створіння, що закохують у себе з першого погляду. Гра з русалками дає дітям змогу пірнути в чарівний світ фантазії, надихаючи їх на творчість і розширюючи уяву. Красуня має неповторне обличчя та неймовірне вбрання, що дає змогу дітям створювати власні історії та висловлювати свою унікальність через гру. Головною її особливістю є саме хвіст із паєтками, що змінює свій колір легким рухом руки!
Особливості:
- Стильний дизайн улюбленої ляльки-русалки
- Чарівне вбрання: вишуканий ліф і блискучий хвіст
- Спідниця-хвіст із паєтками, які мають дві сторони та змінюють колір
- Витончене доброзичливе обличчя іграшкової красуні
- Має точки артикуляції, що дають змогу ляльці рухати руками та ногами
- Шовковисте волосся яскравого кольору
- Безліч аксесуарів для захопливішої гри
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Висота ляльки: 30 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 16,5 х 4,5 х 37 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялька |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Висота | 30 см |
| Ширина | 3 см |
| Довжина | 7 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Колір | Синій |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 165 мм |
| Ширина упакування | 45 мм |
| Висота упаковки | 370 мм |
- Ціна: 332 ₴
