Дитячий гоночний трек Хот Вілс Hot Wheels Гігантська петля Божевільні зіткнення

- Немає в наявності
- Код: 36388
4 803 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Трек Hot Wheels Гігантська петля Божевільні зіткнення містить у собі п'ять захопливих зон зіткнення, де є дві петлі та механізм для прискорення. У комплекті лише одна машинка, тому разом із друзями та їхніми машинками можна дізнатися кількість машинок, необхідні для епічного зіткнення.
Особливості:
- Трек містить п'ять зон зіткнення з двома петлями та механізованим прискорювачем, що підтримує рух машинок
- До набору входить 1 машинка Hot Wheels, але головне завдання (і родзинка) — дізнатися, скільки машинок можуть їздити одночасно, поки не відбудеться грандіозне зіткнення
- Обережно додавайте машинки по одній (інші машинки продаються окремо) і стежте, коли відбудеться епічне зіткнення
- Компоненти треку легко збираються та сумісні з іншими треками Hot Wheels, даючи дітям можливість експериментувати з конструкціями, що так подобається дітям
- Після гри трек можна скласти, щоб заощадити простір
- Кольори та зовнішній вигляд можуть відрізнятися
Характеристики:
- Вік: Від 5 до 8 років
- Тип траси: Трюкова
- Кількість смуг: 2
- Матеріал: Пластик
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 61 х 11 х 33 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Стан | Новий |
| Виробник | Hot Wheels |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Довжина упаковки | 610 мм |
| Висота упаковки | 330 мм |
- Ціна: 4 803 ₴










