Дитячий гоночний трек Хот Вілс Hot Wheels Вертикальна вісімка 68 см

- Немає в наявності
- Код: 36391
2 439 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий трек "Вертикальна вісімка" Hot Wheels Action Figure-8 — це захоплива перегонова траса, яка пропонує дітям неймовірні відчуття від трюків і перегонів. Завдяки своїй інноваційній конструкції цей трек забезпечує безліч варіантів для веселощів та експериментів. Трек Hot Wheels Action Вертикальна вісімка захоплює уяву завдяки двом потужним маршрутам для перегонів і трюків! Діти можуть перемикати напрямок і вибирати між вертикальним розворотом із двома неймовірними стрибками або вертикальною вісімкою, які має подолати машинка, перш ніж приземлитися у фінішний кубок. У наборі є одна машинка для того, щоб відразу почати перегони.
Особливості:
- Висота треку — 68 см, що дає змогу проводити перегони на великій висоті, надаючи треку дивовижного вигляду
- Має два різні шляхи для трюків і перегонів: вертикальний розворот із двома каскадерськими стрибками та доріжка у формі вісімки
- Містить один транспортний засіб Hot Wheels, який можна використовувати для проведення експериментів із трюками та перегонами
- Може бути під'єднаний до інших наборів Hot Wheels, розширюючи можливості та надаючи більше варіантів гри
- Дитина може перекидати ручний важіль, щоб вибрати бажаний шлях перегонів або трюка, створюючи непередбачувані ситуації та викликаючи адреналінові випробування
Характеристики:
- Вік: Від 5 до 10 років
- Спосіб запуску: Пусковий механізм
- Матеріал: Пластик
- Висота треку: 68 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 36 х 11 х 34 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | В'єтнам |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 5 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Висота у зібраному вигляді | 680 мм |
| Колір | Помаранчевий |
| Стан | Новий |
| Виробник | Hot Wheels |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Висота упаковки | 340 мм |
- Ціна: 2 439 ₴









