Гараж Паркінг для машинок Дитяча автомийка з водою Поліція Six six Zero Синій

- Немає в наявності
- Код: 36332
1 072 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дворівневе паркування й автомийка з посадковою зоною для вертольота зроблять гру з машинками цікавішою та різноманітнішою, а наявність дорожніх знаків і покажчиків допоможе дитині освоїти основні правила дорожнього руху. Гараж обладнаний робочою автомийкою з ліфтом, просто залийте теплу воду, заганіть машинку та покрутіть вентиль — на машинку поллється вода, і вона змінить свій колір! Ліфт підіймається механічним прокручуванням шестерні. Вода зливається в спеціальний відсік, не розбризкуючись навколо. Чотири кнопки під вертолітним майданчиком програють чотири типи сирен із синьою підсвіткою.
Особливості:
- До набору входить металопластикова машинка, корпус якої змінює колір від зміни температури
- До комплекту входить металопластиковий вертоліт
- Автомийка має контейнер для води зверху та місткість для води знизу
- Нижня ємність висувається, як ящик, і воду з неї можна знову налити у верхній контейнер
- Автомийка має гумові щіточки для миття машинок
- Автомийка має невеликий трек і механічний підіймач для машинок
- Іграшка має підсвітку й аудіоефекти різних автомобільних сигналів, що працюють від батарейок, що входять до набору
- До комплекту входить покрокова інструкція зі складання іграшки та наклейки для її декорування
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розміри автомийки: 46 х 35 х 26 см
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 43,5 х 11 х 27 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 460 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 350 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 260 мм |
| Колір | Синій |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 110 мм |
| Довжина упаковки | 435 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 1 072 ₴









