Інтерактивний пупс для дівчаток з аксесуарами Yala Baby 45 см Вид 2

-21%
- Готово до відправки
- Код: 36341
1 448 ₴
1 137 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інтерактивний пупс із чудовою деталізацією приведе дівчинку в повне захоплення! Іграшка має реалістичні риси обличчя, виразні блакитні очі, акуратний носик, рожевий рум'янець на щічках і широку усмішку. Пупс вміє заплющувати очі, ходити на горщик і пити з пляшечки. До комплекту входять додаткові аксесуари, які зроблять тематичну гру реалістичнішою та дадуть змогу доглядати за пупсом, як за справжньою дитиною!
Особливості:
- Пупс із чудовою деталізацією
- Має витончені риси обличчя
- Заплющує очі
- П'є з пляшечки
- Ходить на горщик
- Плаче
- Одягнений у знімний одяг
- Має анатомічно правильні пропорції тіла
- До комплекту входять додаткові аксесуари
- Голова та кінцівки виготовлені зі щільної гуми, а тіло — з пластику
Комплектація:
- Пупс
- Горщик
- Пляшка
- Пустушка
- Тарілка з ложкою
- Підгузок
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Висота пупса: 45 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 33 х 18 х 38 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пупс |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Гума |
| Висота | 45 см |
| Комплектація аксесуарами | Так |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 330 мм |
| Ширина упакування | 180 мм |
| Висота упаковки | 380 мм |
- Ціна: 1 137 ₴


