Гараж паркінг для машинок 4-поверховий Хот Вілс Hot Wheels

-9%
- Готово до відправки
- Код: 36298
2 342 ₴
2 129 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір Hot Wheels Гараж для трюків дасть змогу дитині відтворити веселі ігри та відчути приємні емоції від дивовижного дозвілля. Використовуйте деталі для створення нових захопливих сюжетів. Гараж обладнаний 4 поверхами та місцем для понад 20 машинок. Елементи зроблені з високоякісного пластику.
Особливості:
- Чотириповерховий гараж Hot Wheels чудово підійде для зберігання понад 20 машинок
- Піднімай або спускай машини на будь-який із 4 рівнів за допомогою механічного ліфта, розташованого збоку паркінгу
- Запускай машинки вниз спіральним спуском, щоб швидко дістатися до нижнього поверху, де можна заправити або перевірити машинки перед наступною гонкою
- Гараж зручно транспортувати, оскільки обладнаний ручкою та має компактний розмір
- Його можна з'єднувати з іншими наборами Hot Wheels або за допомогою сірих доріжок серії Hot Wheels City або класичних доріжок Hot Wheels
Комплектація:
- гараж
- 1 машинка в масштабі 1:64
Характеристики:
- Вік: Від 4 років
- Матеріал: Пластик
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 41 х 8 х 36 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Hot Wheels |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 4 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Довжина упаковки | 410 мм |
| Висота упаковки | 360 мм |
- Ціна: 2 129 ₴









