Паркінг для машинок із механічним ліфтом і металевими машинками Поліція Siz Siz Zero 34 см

- Немає в наявності
- Код: 36308
1 111 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Поліцейське паркування Six-six Zero представлене 2-поверховим будинком, де перший поверх — це заїзд, а другий поверх — паркувальні місця та вертолітний майданчик. Паркування зроблене в поєднанні синього, чорного та сірого кольору, які краще передають фірмовий стиль поліцейської станції. Спіральна перегонова траса навколо паркування дає змогу машинкам швидко ковзати зверху вниз. А якщо спуск зайнятий, то машинки можна опустити або підняти за допомогою механічного ліфта. До комплекту входять 2 металеві машинки, вертоліт і мотоцикл, а також картка міста, на якій зображений барвистий малюнок місцевості з вічно зеленою травою, швидкісною дорогою й різними житловими ділянками.
Особливості:
- Тематика набору — поліцейська станція
- Яскраві насичені кольори
- Спуск для машинок виготовлений у формі спіральної перегонової траси
- Вертолітний майданчик
- Паркування обладнане механічним підіймачем
- У наборі представлене ігрове поле як деталізована мапа міста
- У наборі 2 металеві машинки, вертоліт і мотоцикл
- Легкозбірна конструкція
- Усі деталі виготовлені з безпечного гіпоалергенного пластику.
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість елементів у наборі: 33 шт.
- Масштаб машинок: 1:64
- Розміри іграшки: 54,5 х 25 х 33,5 см
- Розміри ігрового поля: 78 х 58 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 54,5 х 9 х 31,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Метал, Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 545 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 250 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 335 мм |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 90 мм |
| Довжина упаковки | 545 мм |
| Висота упаковки | 315 мм |
- Ціна: 1 111 ₴






