Гоночний трек для машинок 2 машинки з підсвічуванням 518 см

- Немає в наявності
- Код: 36265
894 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Ігровий набір для дивовижної гонки з LED-підсвіткою. Містить дорожнє полотно, що складається з гнучких елементів яскравого кольору та 2 машинки із прозорим корпусом, які рухаються самостійно. Велика швидкість, перехрестя та різні перешкоди — трек обіцяє хлопчикові неймовірні емоції! Іграшка має легко збірну конструкцію, тож юний гонщик зможе підготувати трек для перегонів самостійно. Яскраве підсвічування елементів додасть грі особливої атмосфери, яка перенесе хлопчика в інший дивовижний світ дорожніх пригод!
Особливості:
- Ігровий трек містить 155 елементів
- Дорожнє полотно складається з елементів 4 кольорів
- Яскрава LED-підсвітка
- Легкозбірна конструкція
- 4 варіанти збирання треку
- Автоматичний рух машинок
- 2 машинки з прозорим корпусом, що працюють від батарейок
- Виконаний із первинного пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість елементів: 155 шт.
- Довжина треку: 518 см
- Розміри треку: 112 х 64 х 32 см
- Елементи живлення машинки: Батарейки 2 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 57 х 8 х 35 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Автотрек |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Протяжність дороги | 5.18 м |
| Довжина у зібраному вигляді | 1120 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 640 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 320 мм |
| Колір | Різні кольори |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 80 мм |
| Довжина упаковки | 570 мм |
| Висота упаковки | 350 мм |
- Ціна: 894 ₴










