Будиночок для ляльок 3-поверховий з лялькою й аксесуарами Villa 191 предмет

- Немає в наявності
- Код: 36253
903 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ляльковий будиночок з аксесуарами стане улюбленою іграшкою дитини. Тут є велика кількість предметів, з якими можна придумати масу захопливих сюжетно-рольових ігор і змоделювати ситуації з життя. До комплекту входять деталі для збирання лялькового будиночка, елементи інтер'єру, всі необхідні меблі, тварини та лялечка. Будиночок збирається за принципом конструктора.
Особливості:
- Будиночок збирається за принципом конструктора
- У будиночку 3 поверхи, 6 кімнат, веранда та майданчик перед будинком
- Іграшка обладнана світловими ефектами — ліхтарики периметром світяться в темряві (фосфорний ефект)
- У комплекті лялечка, 2 вихованці, переноска і безліч аксесуарів
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість аксесуарів у наборі: 191 шт.
- Розмір будиночка в зібраному вигляді: 42,5 х 47,5 х 55 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 39 х 8 х 26 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 425 мм |
| Ширина | 475 мм |
| Висота | 550 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 903 ₴




