Дитячий Паркінг Гараж для машинок Racing Гонки Синій

- Немає в наявності
- Код: 36227
465 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір Парківка Racing обов'язково сподобається маленькому автомобілісту! Паркування складається з станції, гоночноъ машинки, світлофора та дорожніх знаків. Головною особливістю набору є спеціальна пускова установка для швидкісного запуску машинок. Іграшка виготовлена з високоякісного, міцного та безпечного пластику. Підійде для дітей віком від 3 років.
Особливості:
- Яскраве забарвлення комплексу
- Висока деталізація
- Проста та легка в складанні конструкція
- Безліч ігрових елементів
- Механічна пускова установка для катапультування гоночних машинок
- 1 машинки в комплекті
- Іграшка виготовлена з безпечних для здоров'я дитини матеріалів
Комплектація:
- Деталі заправки: 30 шт.
- Машинка: 1 шт.
- Дорожні знаки
- Світлофор
- Кольорові наклейки
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість елементів: 30 шт.
- Розмір іграшки: 51,3 х 18,2 х 11 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 27,5 х 6,5 х 27 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Паркінг/гараж |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал виготовлення | Пластик |
| Довжина у зібраному вигляді | 153 мм |
| Ширина у зібраному вигляді | 182 мм |
| Висота у зібраному вигляді | 110 мм |
| Колір | Синій |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 65 мм |
| Довжина упаковки | 275 мм |
| Висота упаковки | 270 мм |
- Ціна: 465 ₴









