Іграшкова машинка Спецтехніка Бульдозер світлозвукові ефекти Інерційна

-24%
- Готово до відправки
- Код: 36214
786 ₴
597 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Представляємо до вашої уваги машинку спеціального призначення, без якої не обходиться жодне будівництво та ремонтні роботи — Бульдозер. Машинка має чудову деталізацію та рухомі елементи, що дають змогу точно відтворити всі дії справжнього аналога. Бульдозер має потужні гумові колеса з протектором і інерційний механізм, який дає змогу їй швидко розігнатися й рухатися самостійно деякий час. Є й додаткові ефекти: натисніть по черзі на кнопки на даху машинки, щоб відтворити гучні тематичні звуки та яскраву підсвітку проблискових маячків.
Особливості:
- Виготовлена у формі Бульдозера
- 3 активних кнопок на даху, які активують різні тематичні звуки та підсвічування проблискових маячків
- Яскраве тематичне забарвлення
- Має чудову деталізацію
- Прикрашена тематичними написами
- Прогумовані колеса з протекторним візерунком
- Обладнана інерційним механізмом
- Має рухомий елемент
- Іграшка виготовлена з пластику
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Масштаб: 1:16
- Розмір машинки: 31 х 11,5 х 12,5 см
- Елементи живлення: Батарейки (входять до комплекту)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 37,5 х 14 х 18,5 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Бульдозер |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Ширина | 115 мм |
| Довжина | 310 мм |
| Висота | 125 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Тип механізму | Інерційна |
- Ціна: 597 ₴


