Музична іграшка для дітей Брязкальце на присосці Гусеня Жовтий

-10%
- Готово до відправки
- Код: 35958
531 ₴
479 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Розвиваюча гра призначена для дітей від 18 місяців і містить усі необхідні елементи, які допоможуть всебічному розвитку дитини. Іграшка кріпиться на поверхню за допомогою присоски, тому можна не турбуватися, що малюк її випадково скине. Невеликий музичний блок познайомить дитину з різними звуками та подарує перший музичний досвід.
Особливості:
- Виготовлена у формі гусеняти
- Кріпиться до поверхні за допомогою присоски
- Шия-пискавка
- Рухомий елемент для пальчикової гри
- Фактурні кільця
- Гумові крила, що виконують роль прорізувача
- Музичний блок із 3 активними кнопками
- Має приємне кольорове забарвлення
- Блок із батарейками розміщений під кришкою основної платформи
- Виконана з якісного пластику
Функції музичного блока:
- Назви кольорів
- Цифри
- Кумедні звуки
- Звуки тварин
- Веселі мелодії
- Піаніно
- Колискові мелодії
Характеристики:
- Вік: Від 18-ти місяців
- Елементи живлення: Батарейки 2 шт. типу ААА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки (ДхШхВ): 15 х 15 х 23 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 17 х 12 х 13 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Брязкальце |
| Вікова група | Від 12-ти місяців |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Жовтий |
| Особливості | Мелодії, Звукові ефекти |
| Тип живлення | Батарейки |
| Довжина | 150 мм |
| Ширина | 150 мм |
| Висота | 230 мм |
| Стан | Новий |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 170 мм |
| Ширина упакування | 120 мм |
| Висота упаковки | 130 мм |
- Ціна: 479 ₴








