Будиночок для ляльок 4 поверхи з лялькою й аксесуарами Вілла мрії 275 предметів

- Немає в наявності
- Код: 35852
1 062 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Дитячий ляльковий будиночок з аксесуарами стане улюбленою іграшкою дитини. Тут є велика кількість предметів, з якими можна придумати масу захопливих сюжетно-рольових ігор і змоделювати ситуації з життя. До комплекту входять деталі для збирання лялькового будиночка, елементи інтер'єру, всі необхідні меблі, тварини та лялечка. Будиночок збирається за принципом конструктора.
Особливості:
- Будиночок збирається за принципом конструктора
- Будиночок підходить для невеликих ляльок заввишки приблизно 10 см
- У будиночку 4 поверхи, 7 кімнат, веранда і зона відпочинку перед будинком
- До набору входять усі необхідні аксесуари для кожної з кімнат, а також гірка, сходи, паркан і ворота
- Лялечка, вихованець і переноска для вихованця у комплекті
- Іграшка обладнана світловими ефектами — ліхтарики периметром будинку підсвічуються сріблястим кольором (фосфорний ефект)
- Усі деталі виготовлені з якісних матеріалів безпечних для здоров'я дитини та витримують тривалу експлуатацію
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість аксесуарів у наборі: 275 шт.
- Розмір будиночка в зібраному стані: 61 х 61 х 66 см
- Висота ляльки: 10 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 32 х 8 х 39 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Лялькові будиночки/замки |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Рожевий |
| Довжина | 610 мм |
| Ширина | 610 мм |
| Висота | 660 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
- Ціна: 1 062 ₴






