Ігровий набір Супермаркет із касою й аксесуарами 46 предметів Рожевий

-12%
- Готово до відправки
- Код: 35836
998 ₴
883 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Цей маленький супермаркет розташований у самому серці дитячого вигаданого світу. Його полиці буквально заповнені іграшковими продуктами. Асортимент здатний вразити будь-якого гурмана: яскраві іграшкові десерти та йогурти, газовані напої та соки. Тут знайдеться навіть кавомашина для шанувальників ароматного гарячого напою. Іграшкова каса обладнана полицями для продуктів, кошиком для покупок і навіть іграшковими грошима та кредитними картками. Діти можуть створювати свої сценарії й ігрові ситуації. Касовий апарат обладнаний різноманітними функціями, які забезпечать дітям цікавий і захопливий процес гри. Дитина зможе сканувати продукти за допомогою сканера, що відтворює звукові ефекти та світлові сигнали.
Особливості:
- Сканер відтворює звукові ефекти та світлові сигнали
- Імітація розрахунку карткою
- Стійка магазину додатково обладнана кавомашиною
- У комплекті представлені іграшкові банкноти, карти та продукти
- Касовий апарат виготовлений у яскравих кольорах із використанням безпечних матеріалів і працює від батарейок
- Дверцята холодильника відчиняються
- Ігровий супермаркет має компактну конструкцію, що ідеально підходить для маленьких ручок
- Функціонал апарата легко зрозуміти навіть найменшим
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Кількість предметів: 46 шт.
- Елементи живлення сканера: Батарейки 2 шт. типу ААА (до комплекту не входять)
- Елементи живлення касового апарату: Батарейки 2 шт. типу АА (до комплекту не входять)
- Розмір іграшки: 37 х 20,5 х 41 см
- Пакування: Коробка
- Габарити упаковки: 41 х 12 х 25 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Магазин, супермаркет |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Кількість предметів в наборі | 46 |
| Колір | Рожевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Звукові ефекти |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Стан | Новий |
| Стать | Для дівчаток |
| Розміри | |
| Ширина | 205 мм |
| Довжина | 370 мм |
| Висота | 410 мм |
- Ціна: 883 ₴










