Інтерактивна іграшка Дитячий ігровий міні апарат Хапайка Bear Glaw Machine

- Немає в наявності
- Код: 35842
993 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Перевір себе на спритність та логічне мислення разом із новою грою "Glaw Machine"!
Це зменшена модель популярного автомата з іграшками, яка підкорить серця маленьких непосид.
Завдання гравця – спрямовувати щупальце таким чином, щоб міцно схопити іграшку та донести її до спеціального відсіку, розташованого всередині автомата.
Особливості:
- Оригінальний дизайн
- Автомат оснащений важелями для керування щупальцями
- Набір мініатюрних іграшок
- Програвання мелодій
- Підсвічування
- Регулювання гучності
- Працює від батарей та мережі
- У комплекті представлений USB-кабель
УВАГА! Іграшки всередині автомата можуть відрізнятися від представлених на фото.
Характеристики:
- Вік: Від 3-х років
- Елементи живлення: Батарейки 4 шт. типу АА (не входять до комплекту)
- Розмір іграшки: 19 х 17х 32,5 см
- Упаковка: Коробка
- Габарити упаковки: 22х 21,5х 30 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Помаранчевий |
| Особливості | Світлові ефекти, Мелодії, Звукові ефекти |
| Ширина | 17 см |
| Довжина | 19 см |
| Висота | 32.5 см |
| Тип живлення | Батарейки |
| Стан | Новий |
| Додаткові характеристики | |
| Регулятор гучності | Так |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 220 мм |
| Ширина упакування | 210 мм |
| Висота упаковки | 300 мм |
- Ціна: 993 ₴




