Магнітний конструктор Magnetic 180 деталей

- Немає в наявності
- Код: 35496
861 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Магнітний конструктор — чудовий інструмент для розвитку логічного, просторового та фантазійного мислення дитини. Покрокова інструкція допоможе дитині легко зібрати різні конструкції. Конструктор наповнить дозвілля дитини новими яскравими емоціями!
Особливості:
- Вирізняється високою якістю деталей
- Магнітний принцип з'єднання деталей
- Має кольорове забарвлення
- З деталей можна збирати цифри, літери, геометричні фігури, паралельно вивчаючи їх
- Зібрані конструкції дуже міцні
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Тип конструктора: Магнітний
- Кількість деталей: 180 шт
- Матеріал: Пластик
- Паковання: Коробка
- Розмір упаковки: 28,5 х 4 х 20 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість деталей | 180 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тематика | Абстракція |
| Тип конструктора | Магнітний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 200 мм |
| Довжина упаковки | 285 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 40 мм |
- Ціна: 861 ₴






