Конструктор військовий КРАЗ Бензовоз IBLOCK Армія 434 деталі (PL-921-461)

- Немає в наявності
- Код: 35503
961 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Iblock Краз Бензовоз належить до серії "Армія". Модель максимально деталізована, повторює реальну модель військової техніки, що дає змогу дитині порівнювати та вивчати транспорт. Конструктор сумісний із блоковими конструкторами світових брендів, легко збирається за допомогою інструкції, що додається. Гра з набором сприяє розвитку дрібної моторики, уваги та уяви дитини.
Комплектація:
- 434 детали
- 2 фигурки
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: З 6 років
- Кількість деталей: 434 шт
- Матеріал: Пластик
- Паковання: Коробка
- Розміри упакування: 36 х 5 х 23 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 434 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова техніка |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Хакі |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 230 мм |
| Довжина упаковки | 360 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 50 мм |
- Ціна: 961 ₴

