Машинка на радіокеруванні Crazon Позашляховик на акумуляторі Зелений

- Немає в наявності
- Код: 35504
995 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Яскравий позашляховик на радіокеруванні Crazon з великими рухомими колесами неодмінно потішить юного автолюбителя. Він створений для незабутніх заїздів і пригод під час гри.
Особливості:
- Яскравий дизайн
- Високий рівень деталізації
- Висота коліс є перевагою для подолання перешкод
- Міцний корпус, що не б'ється
- Машинка працює від акумулятора
- Пульт керування працює від батарейок
Комплектація:
- Машинка
- Пульт керування
- Акумулятор
- USB кабель для заряджання
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Розміри машинки: 24 х 18 х 18 см
- Масштаб: 1:18
- Матеріал: Пластик, гума
- Елементи живлення машинки: Акумулятор 3,7V (входить до комплекту)
- Елементи живлення пульта: 2 батарейки типу АА (не входить до комплекту)
- Частота радіокерування: 2,4 МГц
- Швидкість: 15 км/год
- Розмір коробки: 39 х 21 х 24 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Стан | Новий |
| Колір | Зелений |
| Розміри | |
| Довжина | 240 мм |
| Ширина | 180 мм |
| Висота | 180 мм |
| Користувальницькі характеристики | |
| Двигун | Електричний |
| Тип моделі | Повсюдихід |
| Масштаб моделі | 1:18 |
| Колір корпусу | Зелений |
| Тип бездротового зв'язку | Радіоканал зв'язку |
| Частота керування іграшки | 2.4GHz |
| Кількість каналів | 4 |
| Радіус дії | 30 м |
| Наявність відеокамери | Без відеокамери |
| Максимальна швидкість | 15 км/год |
| Тип акумулятора | Li-Ion |
| Напруга акумулятора | 3.7 В |
| Час заряджання акумулятора | 2.5 час |
| Час роботи від акумулятора | 15 хв |
| Кількість акумуляторів | 1 шт. |
- Ціна: 995 ₴


