Конструктор військовий Бронемашина IBLOCK Армія 368 деталей (PL-921-432)

- Немає в наявності
- Код: 35507
835 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Iblock Бронемашина належить до серії "Армія". Модель максимально деталізована, повторює реальну модель військової техніки, що дає змогу дитині порівнювати та вивчати транспорт. Конструктор сумісний із блоковими конструкторами світових брендів, легко збирається за допомогою інструкції, що додається. Гра з набором сприяє розвитку дрібної моторики, уваги та уяви дитини.
Комплектація:
- 368 деталей
- 3 фигурки
- Інструкція
- Наклейки
Характеристики:
- Вік: З 6 років
- Кількість деталей: 368 шт
- Матеріал: Пластик
- Паковання: Коробка
- Розміри упакування: 38 х 6 х 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 368 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова техніка |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Бежевий |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 835 ₴



