Конструктор військовий Територіальна оборона IBLOCK Армія 346 деталей (PL-921-494)

- Немає в наявності
- Код: 35509
780 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Iblock Територіальна оборона належить до серії "Армія". Модель максимально деталізована, повторює реальну модель військового об'єкта з необхідними спорудами, транспортом та обладнанням. Конструктор сумісний із блоковими конструкторами світових брендів, легко збирається за допомогою інструкції, що додається. Гра з набором сприяє розвитку дрібної моторики, уваги та уяви дитини.
Комплектація:
- 346 деталей
- 3 фигурки
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: З 6 років
- Кількість деталей: 346 шт
- Матеріал: Пластик
- Паковання: Коробка
- Розміри упакування: 37 х 6 х 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 346 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова техніка |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 370 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 780 ₴

