Розвиваючий музичний килимок Зоопарк Kids Hits 70 х 50 см

- Немає в наявності
- Код: 35522
701 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Музичний килимок "Зоопарк" від бренду Kids Hits зачаровує малюків різнокольоровими яскравими вогниками!
Килимок зроблений із приємного матеріалу, що не викликає подразнення в малюка. Він стимулює дитину до руху. Малюк починає повзати, досліджувати звірят на килимку та вивчати звуки.
Особливості:
- 10 звуків тварин
- 9 віршів
- 10 кумедних міксів
- 7 мелодій
- Реалістичні звуки піаніно
- У килимку є перемикач увімкнення і вимкнення, а також регулювання гучності
- Виріб зручний у використанні та не займає багато місця під час транспортування
- Килимок легко можна скласти у кілька згинів, щоб помістити у сумку та взяти із собою куди завгодно
- Іграшка розвиває в дитини когнітивні навички, сенсорні та музичні здібності
- Виріб працює від батарейок
Характеристики:
- Вік: З 8 місяців
- Розмір килимка: 70 х 50 см
- Елементи живлення: 2 батарейки типу ААА (входять до комплекту)
- Упаковка: Коробка
- Розміри упаковки: 38 х 26 х 4 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Kids Hits |
| Країна виробник | Китай |
| Вік | Від 6 міс |
| Особливості | Звукові ефекти, Світлові ефекти, Мелодії |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
| Тип | Розвиваючий килимок |
| Тип живлення | Батарейки |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 40 мм |
| Розміри | |
| Довжина | 700 мм |
| Ширина | 500 мм |
- Ціна: 701 ₴

