Конструктор військовий КрАЗ з тентом IBLOCK Армія 160 деталей (PL-921-443-1)

- Немає в наявності
- Код: 35526
776 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Iblock КрАЗ із тентом належить до серії "Армія". Модель максимально деталізована, повторює реальну модель військової техніки, що дає змогу дитині порівнювати та вивчати транспорт. Конструктор сумісний із блоковими конструкторами світових брендів, легко збирається за допомогою інструкції, що додається. Гра з набором сприяє розвитку дрібної моторики, уваги та уяви дитини.
Комплектація:
- 160 деталей
- 2 фигурки
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: З 6 років
- Кількість деталей: 160 шт
- Матеріал: Пластик
- Паковання: Коробка
- Розміри упакування: 29 х 6 х 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 160 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова техніка |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Хакі |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 250 мм |
| Довжина упаковки | 290 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 776 ₴

