Конструктор військовий КрАЗ з тентом IBLOCK Армія 224 деталі (PL-921-462/1)

- Немає в наявності
- Код: 35540
939 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Iblock КрАЗ із тентом належить до серії "Армія". Модель максимально деталізована, повторює реальну модель військової техніки, що дає змогу дитині порівнювати та вивчати транспорт. Конструктор сумісний із блоковими конструкторами світових брендів, легко збирається за допомогою інструкції, що додається. Гра з набором сприяє розвитку дрібної моторики, уваги та уяви дитини.
Комплектація:
- 224 деталі
- 2 фигурки
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: З 6 років
- Кількість деталей: 224 шт
- Матеріал: Пластик
- Паковання: Коробка
- Розміри упакування: 38 х 6 х 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 224 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова техніка |
| Тип конструктора | Блочний |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 380 мм |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 939 ₴

