Конструктор військовий ББМ Казак 2м IBLOCK Армія 357 деталей (PL-921-386)

- Немає в наявності
- Код: 35543
753 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Конструктор Iblock ББМ Казак 2м належить до серії "Армія". Модель максимально деталізована, повторює реальну модель військової техніки, що дає змогу дитині порівнювати та вивчати транспорт. Конструктор сумісний із блоковими конструкторами світових брендів, легко збирається за допомогою інструкції, що додається. Гра з набором сприяє розвитку дрібної моторики, уваги та уяви дитини.
Комплектація:
- 357 деталей
- 2 фигурки
- Інструкція
- Наклейки
Характеристики:
- Вік: З 6 років
- Кількість деталей: 357 шт
- Матеріал: Пластик
- Паковання: Коробка
- Розміри упакування: 37 х 6 х 26 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 6 років |
| Кількість деталей | 357 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Стать | Для хлопчиків |
| Стан | Новий |
| Тематика | Військова техніка |
| Тип конструктора | Блочний |
| Колір | Хакі |
| Упаковка | |
| Висота упаковки | 260 мм |
| Довжина упаковки | 370 мм |
| Ширина упакування | 60 мм |
- Ціна: 753 ₴


