Пазли для дітей 2в1 Дошка для малювання Фрукти та ягоди IBLOCK 48 деталей (PL-921-278)

- Немає в наявності
- Код: 35553
748 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Пазл із дошкою для малювання "2в1" містить великі деталі, які підійдуть маленьким дітям для вивчення фруктів і ягід, кольорів і для тренування дрібної моторики. У комплекті 48 деталей пазла, двостороння дошка (одна сторона для малювання маркерами, а друга для збирання конструктора) і 2 маркери. Набір виготовлений із міцного й безпечного матеріалу.
Комплектація:
- Доска
- 48 детале пазла
- 2 маркери
- Інструкція
Характеристики:
- Вік: З 3 років
- Тематика: Фрукти
- Кількість деталей: 48 шт
- Матеріал: Пластик
- Пакування: Коробка
- Розміри пакування: 30 х 7 х 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IBLOCK |
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Пазл |
| Тип пазла | Пазл |
| Вікова група | Від 3 років |
| Кількість складових елементів | 48 шт. |
| Матеріал | Пластик |
| Тематика | Рослини |
| Стан | Новий |
| Колір | Різні кольори |
| Упаковка | |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Довжина упаковки | 300 мм |
| Ширина упакування | 70 мм |
| Висота упаковки | 250 мм |
- Ціна: 748 ₴

