Дитячий набір для створення прикрас Фіолетовий бокс

- Немає в наявності
- Код: 35376
502 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір для створення прикрас — чудовий варіант для вираження своєї індивідуальності. Різноманіття намистин, основ для браслетів та інших аксесуарів дає волю фантазії та допомагає створювати справжні шедеври, які вражають навіть найвимогливіших модниць. Цей креативний набір занурить вас у світ моди та стилю, допоможе створити унікальні прикраси.
Особливості:
- Стильне подарункове пакування
- Різноманітні основи для браслетів, від класичних ланцюжків до текстурних ремінців
- Багатий вибір намистин різних форм, кольорів і текстур
- Можна комбінувати елементи на свій смак і створювати унікальні композиції
- Сприяє розвитку координації і уяви
Характеристики:
- Вік: З 6 років
- Пакування: Коробка
- Розмір упаковки: 14 х 12 х 5,5 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DLS |
| Країна виробник | Китай |
| Довжина | 14 см |
| Ширина | 12 см |
| Висота | 5.5 см |
| Колір | Фіолетовий |
| Упаковка | Пакет |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Вид творчості | Бісероплетіння, намисто, біжутерія |
| Вікова група | Від 6 років |
- Ціна: 502 ₴





