Дитячий набір для створення прикрас у скриньці DLS Бусини 12 основ Вид 1

- Немає в наявності
- Код: 35395
816 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Набір прикрас у стильній скриньці — справжнє втілення дівочих мрій! Він містить різні основи для майбутніх браслетів, а також великий вибір різноманітних намистин, які можна комбінувати між собою за бажанням. Набір допоможе навчитися створювати свої прикраси та відкриє дівчинці простір для творчих експериментів.
Особливості:
- Містить 6 металевих і 6 текстильних основ для створення браслетів
- Усі елементи мають колірне забарвлення
- 6 комплектів стильних намистин і шармів для створення авторського дизайну
- Зручна скринька для зберігання
- До набору додається подарунковий пакет
Характеристики:
- Вік: З 6 років
- Розмір скриньки: 16 х 11 х 6 см
- Пакування: Коробка
- Розмір упаковки: 20 х 15 х 7 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | DLS |
| Країна виробник | Китай |
| Вид творчості | Бісероплетіння, намисто, біжутерія |
| Вікова група | Від 6 років |
| Висота | 20 см |
| Довжина | 15 см |
| Стать | Для дівчаток |
| Стан | Новий |
| Упаковка | Пакет |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 7 см |
- Ціна: 816 ₴

