Ігровий набір Динозаврів Фігурки з аксесуарами в яйці-боксі Вид 1

- Немає в наявності
- Код: 35273
629 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
З таким набором динозаврів можна не тільки відтворити доісторичний світ, а й спробувати організувати справжню ферму, де будуть жити різні види цих тварин. Адже в наборі є не тільки різноманітні фігурки найдавніших ящірок, а й дерева, об'ємний вулкан і паркан, як на фермі. Усі динозаври зручно зберігаються в тематичному боксі у формі яйця, тож жодна з тварин не зможе загубитися й пропустити цікаві ігри!
Особливості:
- У наборі є різні фігурки динозаврів, дерев, гора й елементи паркана
- Всі елементи зроблені в різному розмірі, що сприятиме розвитку моторики рук дитини
- Іграшки зберігаються в тематичному напівпрозорому боксі у формі яйця
- Бокс має ручку-шнурівку для зручного перенесення
- Динозаври й ігрові елементи виготовлені з якісного пластику, який безпечний для здоров'я дитини
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Матеріал: Пластик
- Розмір яйця: 15 х 15 х 23 см
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 16 х 16 х 18 см
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Тип | Динозавр |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 150 мм |
| Довжина | 150 мм |
| Висота | 230 мм |
| Стан | Новий |
| Тематика виробу | Тварини |
| Упаковка | |
| Упаковка | Пластикова коробка |
| Довжина упаковки | 160 мм |
| Ширина упакування | 160 мм |
| Висота упаковки | 180 мм |
- Ціна: 629 ₴


