Дитяча машинка для малюків з викруткою Самоскид Team Блакитний з помаранчевим

- Немає в наявності
- Код: 35291
420 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Милий автомобіль у яскравих кольорах, у якому можна збирати та розбирати окремі складники, що буде цікавою розвагою для дитини! У комплекті безпечна викрутка, що дає змогу дитині підтягнути колеса, кабіну та інші елементи. Виготовлена у формі спецтехніки іграшка надасть простір для фантазії та захопливих ігрових сюжетів.
Особливості:
- Машинка у формі спецтехніки — самоскида
- Яскраві кольори
- У комплекті спеціальна викрутка
- Машинка має принцип конструктора, дає змогу збирати та розбирати іграшку
Характеристики:
- Вік: від 3 років
- Розмір іграшки: 19 х 15 х 15 см
- Матеріал: Пластик
- Упаковка: Пакет
- Розмір упаковки: 27 x 14 x 25 см
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Team |
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 150 мм |
| Довжина | 190 мм |
| Матеріал | Пластик |
| Стан | Новий |
| Тип | Вантажівка, самоскид |
| Упаковка | Поліетиленовий пакет |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 150 мм |
- Ціна: 420 ₴




