Машинка металева дитяча Спецтехніка Екскаватор із підсвіткою Cars Cube

- Немає в наявності
- Код: 35210
479 ₴
+380 (73) 170-76-30
повернення товару протягом 14 днів за домовленістю
Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Реалістична модель машинки має міцний металопластиковий корпус і виготовлена з високим рівнем реалістичності та деталізації. Модель має безліч рухомих елементів, які дадуть змогу малюкові відчути себе справжнім професіоналом на будівельному майданчику.
Особливості:
- Іграшка виготовлена у формі реалістичної будівельної машини
- Машинка має міцний металопластиковий корпус
- Модель містить елементи, виготовлені зі щільної гуми
- Машинка обладнана рухомими елементами
- Фари машинки світяться завдяки батарейкам
- Висока деталізація й реалістичність моделі
Характеристики:
- Вік: Від 3 років
- Розмір автомобіля: 12 х 7 х 21 см
- Масштаб моделі: 1:40
- Матеріал: Металопластик, гума
- Елементи живлення: Батарейки (входять до набору)
- Паковання: Коробка
- Габарити упаковки: 29 х 9,5 х 15 см
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Китай |
| Вікова група | Від 3 років |
| Висота | 210 мм |
| Довжина | 120 мм |
| Матеріал | Металопластик |
| Особливості | Світлові ефекти |
| Стан | Новий |
| Тип | Екскаватор |
| Упаковка | Картонна коробка |
| Колір | Різні кольори |
| Ширина | 70 мм |
- Ціна: 479 ₴






